sobota, 4 lutego 2012

turkusowy

Wracamy po ciężkim dniu. Trochę dzisiaj popracowaliśmy przy boazerii w kuchni, w łazience na górze. Powstało kilka patentów, było trochę kłótni.
Malowałam, między innymi wspomniany rano stół. Gdybym mogła, zamówiłabym jeszcze ze 3 takie same lub podobne, do przemalowania na kanarkowo-żółty, wiejsko-czerwony i biały schabby chic. Kto wie, w sklepie jest tak miła obsługa, że muszę tylko nazbierać pieniądze :) Mam kilka pomysłów, ale o tym innym razem :)
7 komentarzy :

 1. Świetnie pomalowane, co to za farba? Ah ten kolor! Zafascynowała mnie jeszcze jedna rzecz - macie idealnie wykończoną podłogę, planujecie jeszcze listwy? Jeśli tak, to szacun za tak dokładną robotę, jeśli nie, tym większy, bo wygląda elegancko!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki :) Listwy będą oczywiście, planujemy bardzo wysokie, nawet na pow 10 cm, (a na to jeszcze ćwierćwałek z frezem) ale jeszcze ich nie ma i długo nie będzie, bo nie są "dobrem pierwszej potrzeby". Marzę o nich, ale jeszcze musimy poczekać. Może zrobimy je latem...

  OdpowiedzUsuń
 3. Możecie spokojnie czekać ;) Wygląda jak wykończone :D

  OdpowiedzUsuń
 4. No to fajnie :) Zapomniałam napisać Ci co to za farba na stoliku. Kupiłam Dekoral (pachnącą - ale nie dlatego że ze mnie taki francuski piesek, tylko z powodu braku konieczności kupowania 100 razy droższej z mieszalnika :)).
  Kolor to jedwabisty turkus, a tutaj są pozostałe: http://www.dekoral.pl/produkty/p/de206-akrylux

  OdpowiedzUsuń
 5. stolik wygląda cudnie! muszę też o jakimś mebelku w tym kolorze pomyśleć...

  OdpowiedzUsuń
 6. Spadłaś mi z nieba z tym stolikiem !!!!! Zwłaszcza z kwestią robienia na wymiar. Chyba byś się nie obraziła jeśli odgapię ? :o

  Sama się zastanawiam: biel czy kolor ech !

  A namiar na farby jeszcze fajniejszy :D

  OdpowiedzUsuń
 7. co za pytanie! kupuj, bo warto :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za wiadomość. Postaramy odpowiedzieć na nią tak szybko, jak będzie to możliwe. Ola i Marcin

Popularne posty