sobota, 19 lutego 2011

drzwi zewnętrzne

Chcieliśmy, żeby były drewniane, w wiejskim stylu, nieco rustykalne. Dzisiaj zrobiliśmy sobie z Marcinem projekt (jak zwykle domowej roboty, w excel'u). Oczywiście wersja poniżej (ostateczna) nie była pierwszą ani jedną jedyną. Drogą konsensusu, udało się uzyskać model jak poniżej. Nazwijmy go COTTAGE. Jesteśmy z niego dumni, bo to nasz pierwszy autorski projekt, w dodatku nie polała się krew przy jego wykonywaniu.
Drzwi będą z mahoniu, od zewnętrznej strony w kolorze ciemno turkusowym, od wewnątrz będą białe. Panel będzie wykonany z podłużnych desek, na dole drzwi umieszczona będzie borta, obłożona stalą nierdzewną scotch brite. Klamka w kolorze starej czerni i kołatka (jak poniżej), dopełnią całości.
Dosyć opisu, oto one:




1 komentarz :

  1. Cześć przypadkiem Trafiłam na Waszego bloga. Szukam dokładnie takiej klamki i kołatki. Czy możecie mi powiedzieć gdzie taka znaleźliście?

    Zobaczyłam na razie tylko dwa posty ale widzę ze będę mogła znaleźć pod tym adresem trochę inspiracji do Naszego domu. Jesteśmy teraz na etapie wymieniania drzwi wejściowych i szukania kozy (piecyka) do salonu.
    Pozdrawiam i zapraszam do Nas place-to-start.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za wiadomość. Postaramy odpowiedzieć na nią tak szybko, jak będzie to możliwe. Ola i Marcin

Popularne posty