"WYSTAWKA"

Tak jak napisałam w poście, tutaj znajdziecie przedmioty które czekają na nowych właścicieli.

Obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy", przy czym zarezerwować można produkt tylko na 4 dni. Jeśli w tym czasie nie nastąpi zapłata, rezerwacja przepada.

Koszt wysyłki każdego (tylko do Polski), to 11 zł w przypadku przedpłaty oraz 25 zł w przypadku pobrania (Poczta Polska, paczka). Koszt nie jest podany przy cenie, trzeba go sobie doliczyć.
Przy wysyłce dwóch przedmiotów, z reguły koszt jest ten sam, chyba, że paczka wskoczy na większy gabaryt, w takim razie proszę o kontakt przed zamówieniem. 

Przedmioty są w bardzo dobrym stanie, a ich zdjęcia są realne, ale gdybyście nie byli z nich zadowoleni, możecie je odesłać w terminie do 10 dni od zakupu, w stanie w jakim je kupiliście (uprzednio nas o tym informując - marcinija@gazeta.pl).

Zapraszam! 
Udanych zakupów :)Oryginalna, porcelanowa figurka Alessi, Christmas Cowboy, nieużywana w oryginalnym pudełku. Gratka dla kolekcjonera, fajna na prezent.
CENA: 70 zł
3 komentarze:

  1. witajcie :) byłabym zainteresowana pudełkiem metalowym, proszę o dane do przelewu na adres: bellaiblizniaki@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  2. dziękuję za błyskawiczną przesyłkę i udane zakupy:-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Czy chlebak jest jeszcze dostępny?

    OdpowiedzUsuń